Başkan Yılmaz’dan öğrencilere basketbol sözü

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'UN ÇAĞRISINA SOSYAL MEDYADAN YANIT VEREN BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YÜCEL YILMAZ, VİRÜS TEDBİRLERİ SONA ERİP OKULLAR AÇILDIĞINDA ŞEHİRDEKİ HERHANGİ BİR LİSEYE GİDEREK ÖĞRENCİLERLE BASKETBOL OYNAYACAĞININ SÖZÜNÜ VERDİ.

Başkan Yılmaz’dan öğrencilere basketbol sözü

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un çağrısına sosyal medyadan yanıt veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, virüs tedbirleri sona erip okullar açıldığında şehirdeki herhangi bir liseye giderek öğrencilerle basketbol oynayacağının sözünü verdi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un koronavirüs tedbirlerinin sona ermesi ile birlikte hayalinin herhangi bir lisenin penceresinden öğrencilerle birlikte ıslık çalmak olduğunu belirten sosyal medya paylaşımına karşılık Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da sosyal medya üzerinden okullar açılınca şehirdeki herhangi bir liseye giderek öğrencilerle basketbol oynayacağının sözünü verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide “Hayal ediyor, inanıyor ve Bakanımız @ziyaselcuk ’un başlattığı bu girişime ben de katılıyorum. Okullar açılınca bir liseye giderek öğrencilerimizle basketbol oynayacağım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER