Canbey’den Diş Hastanesi müjdesi

Canbey’den Diş Hastanesi müjdesi

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne dönüştürüldüğünü bildirdi.

Canbey 17 Temmuz 2019’da sosyal medyadan duyurduğu müjdenin dün itibari ile gerçekleştiğini ifade ederek, “Ağız ve diş hastanemizde ameliyat ve yatarak diş tedavileri de yapılacak. Balıkesirimize hayırlı olsun” dedi.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ

HASTANEYE DÖNÜŞTÜ

17 Temmuz 2019 tarihinde sosyal medya hesabından Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne dönüştürüleceğini duyuran Milletvekili Canbey, dün itibari ile bunun gerçekleştiğini söyledi.

Sağlıkla ilgili Balıkesir’e yapılan çalışmaları takip eden Milletvekili Canbey, Balıkesir’de sağlık alanında güzel gelişmelerin yaşandığını ifade ederek, “Daha önce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’ne dönüşeceği müjdesini 17 Temmuz 2019’da vermiştik.

AMELİYAT VE YATARAK

DİŞ TEDAVİSİ YAPILABİLECEK

 Müjdeli haberi sizinle paylaşıyoruz. Artık ilimiz merkezinde hizmet veren ağız diş sağlığı merkezi dün itibari ile Ağız Diş Hastanesine dönüştürüldü. Artık ağız diş hastanemizde ameliyat ve yatarak diş tedavileri de yapılacak. Balıkesirimize hayırlı olsun” dedi.
TÜP BEBEK MERKEZİ İÇİN GİRİŞİM

Destekleri için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya da teşekkür eden AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Musafa Canbey, Balıkesir’de Tüp Bebek Merkezinin de olacağını, bununla ilgili girişim ve çalışmaların da devam ettiğini kaydetti. 

(Bekir Terzioğlu)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER