CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Gömeç’te  

Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ise Kılıçdaroğlu'nu ilçelerinde ağırlamanın onurunu yaşadıklarını belirtti.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Gömeç’te  


 

- Balıkesir’de ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gömeç ilçesine geldi.  
  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li Gömeç Belediyesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’nu Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ve çok sayıda partili belediye binası önünde karşıladı. Ziyarette belediye binası önünde halka kısa bir konuşma yapan Kılıçdaroğlu, “Farklı düşüncelere saygı göstererek bir arada yaşamayı öğrenmeliyiz. Ben bunu söylediğimde kızıp saldırıyor, her türlü hakareti ediyorlar. Ama şundan emin olun ki hiç bir engel beni yolumdan döndüremez. Ben herkesin hayat standardı yükselsin istiyorum” dedi. Gömeç Belediye Başkanı Mehmet İrem Himam ise Kılıçdaroğlu'nu ilçelerinde ağırlamanın onurunu yaşadıklarını belirtti. Kılıçdaroğlu daha sonra Burhaniye ilçesindeki ziyaretleri için ilçeden ayrıldı.

Başkan Mehmet İrem Himam, Kılıçdaroğlu'na Gömeç'e has olan sirkenin portakallı, limonlu, karpuzlu yani meyve özlü bir seti ile Atatürk Kayalıkları potresini hediye etti.
Kılıçdaroğlu ise Hımam'a ilgisinden dolayı teşekkür etti

(İHA)

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER