Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yasin Özer, gazetecilerin gününü pasta ikram ederek kutladı

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yasin Özer, gazetecilerin gününü pasta ikram ederek kutladı

Edremit İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yasin Özer, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle basın mensuplarıyla Akçay Polis Evi’nde bir araya geldi.

Samimi bir havada geçen kutlama programına, ilçede görev yapan yerel, ulusal ve internet gazete ile televizyon ve ajans temsilcileri katıldı.

Gazetecilik mesleğinin polis mesleği gibi zorluklarına ve önemine vurgu yapan İlçe Emniyet Müdürü Özer,  kamu görevi yapan gazetecilerinde halkın doğru bilgilendirmesi noktasında çok önemli ve gurur verici bir mesleği ifa ettiklerini söyledi. Gazetecilerin en kötü gününün gazeteciler günü kadar güzel olması temennisinde bulunan Özer, gazetecilerin günlerini kutladı.
 İlçeye Özer’in gelmesi ile polisin başarı çıtasını asayiş, trafik, Tem ve Kom başta  olmak üzere diğer tüm birimlerde olduğu kadar sosyal ilişikler  yönünden de yükseldiğine dikkat çeken basın mensupları, bu değişiminde halk nazarında polise güveni arttırdığına dikkat çekildi.

Gazeteciler, on yılı aşkın bir süreden sonra ilk kez polis evinde, basın ve polisin bir araya geldiğine vurgu yaptığı toplantıda, bu günde hatırlanılmaktan dolayı Özer’e teşekkür ettiler.

Sade kutlama programına, ilçede görev yapan tüm basın mensuplarının katılmasının dikkat çektiği toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Yasin Özer’in yanı sıra şube müdürleri ve polis ile yunus ekipleri de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 00:23

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER