Edremit’te doğalgaz çalışmaları devam ediyor

BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDE DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA ALTYAPI VE ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI HIZLA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR. DOĞAL GAZ FİRMASI TARAFINDAN ALTYAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDERKEN ÜSTYAPI ÇALIŞMALARI DA EDREMİT BELEDİYESİ’NE BAĞLI EKİPLER TARAFINDAN YAPILIYOR.

Edremit’te doğalgaz çalışmaları devam ediyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinde doğalgaz çalışmaları kapsamında altyapı ve üstyapı çalışmaları hızla gerçekleştiriliyor. Doğal gaz firması tarafından altyapı çalışmaları devam ederken üstyapı çalışmaları da Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından yapılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın müjdesini verdiği doğalgaz çalışmaları Darsofa Mahallesi’nde devam ediyor. Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Gerkuş, Fen İşleri Müdürü Abdullah Kesici ve Darsofa Mahalle Muhtarı Tunay Baklacı’nın yerinde incelediği çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor. Doğalgazın Edremit için verilmiş bir söz ve büyük bir ihtiyaç olduğunu ifade eden Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, doğalgazın Edremit’te yaygınlaşmasıyla özellikle kış aylarında yaşanan hava kirliliğinin büyük oranda azalacağını ve Edremit’e nefes aldıracağını söyledi. Başkan Arslan, “Edremitlilerin bu konuda bizden bir talebi vardı. Dolayısıyla doğalgaz için atılan her adımda Edremit Belediyesi olarak desteğimizi vereceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER