Yeni yılın ilk bebeğine Dündar’dan altın

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Zübeyde Hanım Doğum Evi’ni ziyaret ederek, 2017 yılının son bebeği ile 2018 yılının ilk bebeğine altın taktı.Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte ilk Çekirge Polis Merkezi’ni...

Yeni yılın ilk bebeğine Dündar’dan altın

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Zübeyde Hanım Doğum Evi’ni ziyaret ederek, 2017 yılının son bebeği ile 2018 yılının ilk bebeğine altın taktı.

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile birlikte ilk Çekirge Polis Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Mustafa Dündar, görevli polislerin yeni yılını tebrik etti. Dündar, Çekirge Polis Merkezi’nin ardından Çekirge Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastane çalışanları ve hastalara karanfil dağıtarak yeni yıllarını kutlayan Dündar, tüm hastalara acil şifalar diledi. Yılın ilk dakikalarında Zübeyde Hanım Doğum Evi’ni ziyaret eden Başkan Mustafa Dündar, Nurten ve Mesut Agaç çiftinin 2017 yılının son saatlerinde doğan Muhammed Gökay adlı bebeği ile Hülya ve Bayram Karakaş çiftinin 2018 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen Eymen adlı bebeğine altın hediye ederek, sağlıklı ömürler diledi.

Yeni yılın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Dündar, “2017 yılını geride bırakırken yeni yılın hepimize sağlık, huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum. 2018 yılına birtakım ziyaretler yaparak girdik. İlk olarak görevleri başındaki polislerimizin yeni yılını kutladık. Hastalarımıza geçmiş olsun diledik. 2017 yılının son bebeği ile 2018 yılının ilk bebeklerinin ziyaretine geldik. Allah, bu güzel bebekleri ailelerine bağışlasın. 2018’in umutların çoğaldığı, barış ve kardeşliğin dünyaya egemen olduğu, terör ve şiddetin son bulduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER