GÜRE BELEDİYESİ BASIN MENSUPLARINI EĞLENDİRDİ

GÜRE BELEDİYESİ BASIN MENSUPLARINI EĞLENDİRDİ

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı termal turizmiyle ünlü Güre beldesinde belediye başkanlığı tarafından basın mensuplarına yönelik yemek ve eğlence programı düzenlendi.
  Güre Belediyesi’nin kurulduğu günden bu güne belediye başkanlığı görevini yürüten ve “Efsane Başkan” lakabını edinen Belediye Başkanı Kamil Saka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde farklı bir etkinlik düzenleyerek basın mensuplarını eğlendirdi. Güre Belediyesi’nin Afrodit Termal Otel ve Termal Tesisleri’nin yemek salonunda gerçekleşen eğlence programında basın mensuplarına akşam yemeği ikram edildi.
  Çok sayıda basın mensubunun katıldığı yemekli eğlence programında müzik eşliğinde eğlenen basın mensupları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde kendilerini yalnız bırakmayan başkan Kamil Saka ve ekibine teşekkür etti. Programın başında kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Kamil Saka, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutlarım. Basın emekçileri olarak sizler kamu hizmeti yürütmektesiniz. Nasıl zor koşullarda hizmet göstermeye çalıştığınızı görmemek mümkün değil.Halkın haber alma özgürlüğünü sağlamak amacıyla yürüttüğünüz kutsal görevinizde başarılar diliyorum. Bugün burada belediyemizin çalışmalarını anlatmak için toplanmadık. Sadece sizleri unutmadığımızı göstermek, birlikteliğinizi pekiştirmek için toplandık” dedi.
  Kuzey Ege Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Serhat Şenkökçü ile Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Elmas’ın da katıldığı gecede, bazı basın mensupları çalan canlı müzik eşliğinde oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2013, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER