AĞABAND Yeni Şakran’ı sallandı

Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) eğitmenlerinden oluşan AĞABAND müzik grubu, sahne aldığı Yeni Şakran Mahallesinde unutulmaz bir konsere daha imza attı.Aliağa Belediyesi’nin ‘Parkta, Sokakta, Sanat Aliağa’da etkinlikleri kapsamında Yeni...

AĞABAND Yeni Şakran’ı sallandı

Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) eğitmenlerinden oluşan AĞABAND müzik grubu, sahne aldığı Yeni Şakran Mahallesinde unutulmaz bir konsere daha imza attı.

Aliağa Belediyesi’nin ‘Parkta, Sokakta, Sanat Aliağa’da etkinlikleri kapsamında Yeni Şakran Sahili Atatürk Meydanında sahne alan AĞABAND isimli grubu, müzikseverlere festival tadında bir gece yaşattı. Orkestranın çaldığı farklı tarzdan parçaları kendilerine özgün yorumlarıyla seslendiren Onur Yılmaz, Hande Ülker Şen ve Onur Haskan konser alanını dolduran dinleyicileri adeta mest etti.

Grubun orkestrasında yer alan davulda Servet Dirican, klavyede Ali Yıldırım, basgitarda Murat Kosacı, kemanda Samet Kayhan, klasik gitarda Murat Türüoğlu ve elektrogitarda Tuğrul Çimen ise muhteşem performanslarıyla katılımcılardan sık sık alkış aldı. Yoğun ilginin olduğu konserde solist Onur Yılmaz ve Hande Ülker Şen katılımcıları coştururken, solist Onur Haskan ise bağlaması ile birlikte söylediği şarkılarla dinleyenleri kendisine hayran bıraktı. Söylenen hareketli parçalarda yerinde duramayan müzikseverler, slov şarkılarda ise cep telefonlarının ışıklarıyla solistlere eşlik etti.

Konserin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan solist Onur Yılmaz, konser sırasında seyircinin olumlu enerjisini hissettiklerini ve bunun sahneye yansıdığını belirterek şunları söyledi:

“Yeni Şakran seyircisi her zamanki gibi müthişti. Böyle bir atmosferde konser vermek bizleri her zaman heyecanlandırır. Dinleyiciler söylenen tüm şarkılara tüm enerjileriyle eşlik etti. Müzik dolu harika bir gece yaşadık. AĞABAND grubu olarak konserlerimize devam edeceğiz. Cuma günleri Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında, pazartesi günü Helvacı Meydanında, Çarşamba günleri ise Yeni Şakran Atatürk Meydanında olmaya devam edeceğiz”

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER