Forum Bornova’nın etkinlikleri minikleri eğlendirecek

İzmir’deki alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, her hafta olduğu için bu haftada miniklere özel etkinlikler düzenleyeceğini bildirirken, minikler bu haftada keyifli etkinliklerle eğlenceli dakikalar geçirecek.Forum Bornova Çocuk Kulübü,...

Forum Bornova’nın etkinlikleri minikleri eğlendirecek

İzmir’deki alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, her hafta olduğu için bu haftada miniklere özel etkinlikler düzenleyeceğini bildirirken, minikler bu haftada keyifli etkinliklerle eğlenceli dakikalar geçirecek.

Forum Bornova Çocuk Kulübü, bu haftada minikler için çeşitli etkinlikler hazırladı. Özel temalarıyla hem çocukların, hem büyüklerin dikkatini çeken alışveriş merkezi, çocuk kulübü etkinliklerine bu hafta sorumluluk temasıyla devam edecek. 5-6 Ağustos Cumartesi ve Pazar günleri Forum Bornova’yı ziyaret edecek çocuklar, hem eğlenecekleri, hem de sorumluluk bilinciyle tanışacakları ve çözüm üretecekleri keyifli etkinliklerde buluşacak. Çocukluk hayalini gerçekleştirip avukat olan bir keşif meraklısını miniklerle tanıştıracak olan Forum Bornova Çocuk Kulübü, ForumBüs’te de minikleri ağırlayacak. Düzenlenecek atölyede tüm minikler, renkli renkli yelpazeler yaparak keyifli dakikalar geçirecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER