İzmir’de taksiler bir ayda ikinci kez dezenfekte ediliyor

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ŞEHİRDEKİ TÜM TAKSİLERİ UZUN SÜRE ETKİLİ İLAÇLARLA BİR AYDA İKİNCİ KEZ İLAÇLAMAYA BAŞLARKEN, İZMİR ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ESNAF ODASI DA, TAKSİLERDE GÜVENLİ VE SAĞLIKLI BİR ORTAM OLUŞTURULMASI İÇİN MASKE DAĞITIYOR.

İzmir’de taksiler bir ayda ikinci kez dezenfekte ediliyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki tüm taksileri uzun süre etkili ilaçlarla bir ayda ikinci kez ilaçlamaya başlarken, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası da, taksilerde güvenli ve sağlıklı bir ortam oluşturulması için maske dağıtıyor.

İzmir’de korona virüsü riskine karşı taksilere yönelik önlemler aralıksız sürüyor. Bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki tüm taksileri ilaçlamaya devam ederken, araçlar bir ayda ikinci kez uzun etkili ilaçlarla dezenfekte edilmiş oldu. İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası da, temin ettiği maskeleri esnafa vererek hem şoförlere hem de taksi kullananlara güvenli yolculuk ortamı sağlanıyor.

İzmir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı ve Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Celil Anık, taksilere gönül rahatlığıyla binilebileceğini hatırlatarak, zor günlerin dayanışma ruhuyla aşılacağının altını çizdi.

Anık ayrıca, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer’e, Genel Sekreter Dr. Buğra Gökçe’ye ve Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran’a teşekkür ederek, "Bizleri yalnız bırakmayan, yolcularımızın ve şoförlerimizin sağlığı için mücadelemize katkı koyan ilçe belediyelerimizin yöneticilerine de teşekkür ediyoruz. Esnafımız adına hepsine minnettarız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER