AK Parti Karesi ’de yeni ilçe Başkanı Baytekin

AK Parti Karesi ilçe 2. Olağan Kongresinde tek liste halinde girilen seçimi Mesut Baytekin’in listesi kazandı.Ak Parti Karesi İlçesi 2. olağan kongresi yapıldı.

AK Parti Karesi ’de yeni ilçe Başkanı Baytekin

AK Parti Karesi ilçe 2. Olağan Kongresinde tek liste halinde girilen seçimi Mesut Baytekin’in listesi kazandı.

Ak Parti Karesi İlçesi 2. olağan kongresi yapıldı. Kongrede Akın Emiroğlu ve Ak Parti Genel Merkezi tarafından aday gösterilen Mesut Baytekin ilçe başkanlığı için liste verdiler. Akın Emiroğlu’nun açıklanan listesine kendilerine danışılmadan listede yer aldıkları için Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Yusuf Hocaoğlu ve bazı isimler listeden çıkmak için dilekçe verdiler. Ak Parti Milletvekili ve Divan Başkanı Muhammet Balta gelen itirazlar sonrası Akın Emiroğlu’nun listesi seçimlere giremeyeceğini açıkladı.

Tek liste ile yapılan Karesi AK Parti ilçe başkanlığı seçimlerini Mesut Baytekin ve yönetim kurulu üyeleri kazandı.

AK Parti Karesi ilçesi 2. Olağan Kongresine Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Sema Kırcı, Kasım Bostan, Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, esk, milletvekilleri İsmail Özgün, Cemal Öztaylan, ilçe belediye başkanları, Ak Parti ilçe teşkilatları ve çok sayıda partili katıldı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER