Başkan Hasan Avcı, "31 Mart'ta tarih yazmaya geliyoruz"

Başkan Hasan Avcı, "31 Mart'ta tarih yazmaya geliyoruz"

 Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Gündüz Atalar Caddesi ile Çardaklı’da esnaf ziyareti ve akşam kırsal mahallelere giden Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı; Halalca ve Ovaköy’de vatandaşlarla bir araya gelerek Bağımsız olarak çıkmış olduğu yolda desteklerini istedi. 

 Başkan Adayı Avcı, “Millet zannetti ki bağımsız tek başına çıkarsa bir şekilde korkutarak, ürküterek tehdit ederek geri adım attırırız. Allah'a hamdolsun daha ilk günden itibaren bizi yalnız bırakmayan gönül dostları ile yürümeyi Cenab-ı Allah bize nasip etti. 31 Mart'ta Altıeylül'de tarih yazmaya geliyoruz” dedi.
“SİZLERİN DESTEĞİYLE ALTIEYLÜL’E TALİBİM”
7 yıldır Altıeylül'e geceli gündüzlü yapmış olduğu projelerle adından bahsettiren Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, vatandaşlardan almış olduğu desteği gördüğünde, "Altıeylül'e adaylığım öncesinde sizlerden gelen destek, sizlerden gelen telefon görüşmeleri, yanıma bizzat gelerek 'Bizim Başkanımız sizsiniz. Bizi bırakmayın. Biz sizin samimiyetinizi, biz sizin Altıeylül'e kazandırdıklarınızı biliyoruz' demeniz benim Altıeylül'den bağımsız olarak aday çıkmam için bir adım oldu” dedi.
“BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN GÖNÜL DOSTLARI İLE YÜRÜMEYİ CENAB-I ALLAH BİZE NASİP ETTİ”
Altıeylül Belediye Başkanı ve Bağımsız Altıeylül Belediye Başkan Adayı Hasan Avcı, “Bağımsız olarak çıkmış olduğumuz bu yolda sizlerin desteğini bekliyoruz. Hedefimiz amacımız yapılan çalışmaların üstüne koymak için aday çıktım. İnşallah seçildikten sonra hep birlikte dün neredeysek, dün ne yaptıysak sizin haklarınızı nasıl savunduysak bundan sonra da hep birlikte üstesinden geleceğiz. Millet zannetti ki bağımsız tek başına çıkarsa bir şekilde korkutarak, ürküterek tehdit ederek geri adım attırırız. Allah'a hamdolsun daha ilk günden itibaren bizi yalnız bırakmayan gönül dostları ile yürümeyi Cenab-ı Allah bize nasip etti. 31 Mart'ta Altıeylül'de tarih yazmaya geliyoruz’ diye konuştu.

Ayrıntılı fotoğraflara sayfalarımızı beğenerek aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/korfezdehaber

https://www.facebook.com/groups/korfezdehaber

https://twitter.com/korfezdehaber

https://www.instagram.com/korfezdehaber/

https://www.youtube.com/@KorfezdeHaberTR

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2024, 15:25

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER