Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi, Altıeylül’e çok yakışacak

Altıeylül Belediyesi Altıeylül’e projelerle değer katmaya devam ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi’nin 1. Etap çalışmalarının yüzde 95 tamamlandı. İkinci etap çalışmaları kapsamında Ay Yıldız Amfi Tiyatro, çocuk park alanları ve kütük kafesinin tamamlanmasıyla birlikte Altıeylül’e yakışan bir proje olacak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi, Altıeylül’e çok yakışacak

“BELEDİYEMİZİN BİR KISMINI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK YAŞAM KOMPLEKSİ’NE TAŞIDIK”

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül Belediyesi Altıeylül’e kazandırdığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam kompleksi birinci etap tamamlandı ve belediyemizin belli birimlerini buraya taşıdık” dedi.

KOMPLEKSİN BİRİNCİ ETABI TAMAMLANDI

Başkan Avcı konuyla ilgili şunları ifade etti: “Altıeylül ilçemizin her bir mahallesine, her bir noktasına hizmet edebilmek, canlandıra bilmek ve değer katmak için farklı projeleri hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz.  Bu önemli projelerden birisi de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Yaşam Kompleksi burası sadece bu mahalleye değil bütün ilçemize değer katacak önemli bir proje.

“BU ALANI YAŞAM MERKEZİ CAZİBE MERKEZİ YAPMAYI PLANLIYORUZ”

Burası iki etaptan oluşuyor. Birinci etabını yüzde 95’lik kısmını bitirdik. Belediyemizin bir kısmını buraya taşıyarak kullanmaya başladık.  İkinci etap da Ayyıldızlı Anfi Tiyatro, Kütük Kafemiz var. Burayı da önümüzdeki birkaç ay içerisinde bitirerek bu alanı yaşam merkezi cazibe merkezi yapmayı planlıyoruz.

“ÇALIŞMALARIMIZA TÜM GÜCÜMÜZLE DEVAM EDİYORUZ”

Tabi çalışarak, gayret ederek, emek vererek şehrimize değer katmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki süreçte projelerimiz bittikçe şehrimiz için artı değerler katarak çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam edeceğiz”

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2023, 11:11

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER