Minik öğrenciler hayallerini resmettiler

Minik öğrenciler hayallerini resmettiler

Minik öğrenciler hayallerini resmettiler
Çocukların duygularını, düşüncelerini, hayallerini çizdikleri birbirinden güzel eserler Bahçelievler Muhtarı Dilek Ünal'ın yapmış olduğu girişimlerle Bahçelievler Muhtarlığında bir araya geldiler.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli'nin eşi Hüveyla Şehirli'nin de bulunduğu programda minikler çizmiş oldukları resimlerini sergileme fırsatı buldu. Bu tür çalışmaların el becerileri ve hayal güçlerini geliştirdiklerini belirten öğrenciler, kumaş üzerine resimler yaparak güzel bir gün geçirmenin keyfini yaşadılar.

Mahalle Muhtarı Dilek Ünal, "Öncelikle bizlerin yanında olan Altıeylül Belediye Başkanımız Hakan Şehirli'ye ve eşi Hüveyla hanıma teşekkür ederim. Öncesinde okullarda bulunan öğrencilerin düşüncelerini alarak hayal güçlerini kullanmalarını ve nasıl bir mahallede, nasıl bir ortamda, nasıl bir ilçede yaşamak istediklerini ve bunu resme dökmelerini istemiştim. Çok sayıda öğrenciden geri dönüş aldık ve böyle bir günde sizlerle bir araya gelme fırsatı bulduk" dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli'nin eşi Hüveyla Şehirli, "Öğrencilerimizle bu güzel organizasyonda bir araya geldik. Bahçelievler Mahallesi Muhtarımız Dilek Ünal'a bizleri minik öğrencilerle buluşturduğu için teşekkür ederim. Bugünün küçükleri yarının büyükleri çocuklarımızın nasıl bir ortamda, nasıl bir mahallede yaşamak istediklerini bizlere resim aracılığıyla gösterdiler. Bende miniklerin hayallerini, düşüncelerini, ve nasıl bir  Altıeylül'de yaşamak istediklerini her yerde dile getireceğim" dedi.

Haberimiz ile ilgili ayrıntılı fotoğraflara aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.

https://www.facebook.com/korfezdehaber

www.facebook.com/balikesirkorfezdehaber
https://www.facebook.com/groups/korfezdehaber

https://twitter.com/korfezdehaber

https://www.instagram.com/korfezdehaber/

https://www.facebook.com/korfezdehaberajansi

https://www.youtube.com/@KorfezdeHaberTR

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2024, 15:49

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER