Ayvalık’ta Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinden Sokak Hayvanlarına Soğuk Duş

Ayvalık’ta Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerinden Sokak Hayvanlarına Soğuk Duş

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi’nin Mayıs Olağan Meclis Toplantısı’nda Cumhur İttifakı bünyesindeki belediye meclis üyelerinin sokak hayvanları için inşa edilmek istenilen modern barınağın yapımına karşı çekimser oy kullanmaları şaşkınlıkla karşılandı.

Ayvalık Belediyesi Mayıs ayı olağan meclis toplantısı Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde gerçekleştirildi. 2023 bütçesinin oy birliğiyle onaylandığı mecliste şaşkınlıkla karşılanılan bir gelişme yaşandı.

Meclis toplantısında; projesi biten ve ruhsatı verilen, ayrıca; tüm yapım, imal, inşa ile faal hale getirilip tamamlanması maliyet ve tefrişi giderleri hayırsever Ayvalıklı vatandaş Ahmet Armağan Yavuz tarafından karşılanmasına rağmen Ayvalık Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin yapımına Cumhur İttifakı meclis üyeleri çekimser oy kullandı.

 Ayvalıklı hayvanseverler konuyla ilgili ittifaktan ayrılan MHP'li meclis üyesi Mehmet Sıray ve diğer 6 Cumhur İttifakı meclis üyesinin çekimser oy kullanması hakkında açıklama yapılmasını bekliyor.

(Suat Salgın)

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2024, 15:38

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER