Başkan Mesut Ergin :“Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Altınova Adını Verdi, Sana Da Bu Yakışırdı!” dedi

Başkan Mesut Ergin :“Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk Altınova Adını Verdi, Sana Da Bu Yakışırdı!” dedi

Ayvalık Belediye Başkanı ve CHP Ayvalık Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin, her akşam düzenlenen mitinglerle büyük buluşmalarını sürdürüyor. Önceki akşam da “Büyük Altınova Buluşması”nda vatandaşların yoğun katılımı ve ilgisiyle karşılanan Başkan Mesut Ergin, Altınova’da yapılan ve yapılacak olan projeleri büyük alkış aldı.

Atatürk’ün adını verdiği bu altın değerindeki topraklarda sizinle birlikte olmaktan şu anda büyük bir keyif alıyorum” diyen Başkan Mesut Ergin, “Kreş ve anaokulunu en kısa sürede projelendireceğiz, Kapalı Pazaryerimizin çatısı tamamlanıyor çok yakında hizmete açılacak. Vatandaşlar konforlu ortamda alışverişlerini yapacaklar. Canlı Hayvan Pazarımızın projesini de hazırlıyoruz, Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde imar planları da tamamlandı. Devreye girdiğinde çok kişiye istihdam olanağı sağlanacak” dedi.

Meclis üyelerini de tanıtan Başkan Mesut Ergin, “Meclis üyesi adaylarımızın arasında bu toprakların çocukları var, onlar boşuna aday olmadılar, bu toprakların sorunlarını, sıkıntılarını ve çözümlerini biliyorlar, bu görevleri layıkıyla yerine getirmek için karşınıza geldiler. Oyumuzu kullanacak, sonra katılımcı bir yönetim ile Allah’ın izniyle kentimizi birlikte yöneteceğiz, güzel yarınlar için birlikte hep birlikte kazanmak için daima ileriye” diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2024, 12:55

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER