Cumhuriyet Başsavcısı Necati Kayaközü’nü makamında ziyaret ettiler

Cumhuriyet Başsavcısı Necati Kayaközü’nü makamında ziyaret ettiler

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, ihtiyaç sahibi ailelerin yardımına Hızır gibi yetişmesiyle tanınan Ayvalık Şefkat Evleri Derneği yöneticileri, dernek başkanı Fatma Cavlı’nın öncülüğünde görevine kısa bir süre önce başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Necati Kayaközü’nü makamında ziyaret etti.

Ankara’da başarılı görev süresinin ardından Ayvalık’a tayin olan Başsavcı Kayaközü, dernek yöneticilerini konukseverlikle ağırladı.

Ziyarette, dernek çalışmalarıyla ilgili Başsavcı Kayaközü’ne bilgiler veren Fatma Cavlı’yı dernek yöneticileri; Uğur Odunlu, Suat Salgın, Ethem Gümüş ve Semra Kobak da yanlız bırakmadı.

Sohbet şeklinde geçen ziyarette Başsavcı Kayaközü’ne başarılar dileyen Ayvalık Şefkat Evleri Derneği Başkanı Fatma Cavlı, ilçede çeşitli suçlar sonucunda cezaevine düşen mahkûmların geride kalan aileleriyle yakınlarının çok ciddi ekonomik sorunlarla boğuşmak zorunda kaldıklarını dile getirdi.

Fatma Cavlı;  mahkûm yakınlarının özellikle çocukları olmak üzere ailelerine gıda, ilaç, kömür, kılık-kıyafet gibi yardımlarda bulunmaya çalıştıklarını da anlattı.

Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Necati Kayaközü da yaptıkları çalışmalar nedeniyle dernek yönetimini kutladı.

Nazik ziyaret Başsavcı Kayaközü ile dernek yönetiminin günün anısına çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile sona erdi. (Suat Salgın)

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2021, 21:25

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER