Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka Balıkesir Görme Engelliler Gençlik Ve Spor Derneği Üyeleri İle Bir Araya Geldi

Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka Balıkesir Görme Engelliler Gençlik Ve Spor Derneği Üyeleri İle Bir Araya Geldi

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Farkındalık Haftası’nda AK PARTİ KARESİ İLÇE BAŞKANI Hakan AKA, KARESİ KADIN KOLLARI BAŞKANI Ayfer ÖZSOY ve yönetim kurulu üyeleri, Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Balıkesir Karesi ilçesine bağlı olan BALIKESİR GÖRME ENGELLİLER GENÇLİK VE SPOR DERNEĞİ, görme engelliler ve ailelerine yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan AKA davete katılan misafirleri yalnız bırakmadı. Masaları tek tek gezen Aka tüm misafirlerle sohbet etti.

Programda, dernek başkanı Akif Ergün ile görme engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına neler yapabileceğimiz hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Aka sözlerine şu şekilde devam etti;

Gözde, kolda değil kalplerde engel olmasın. Biz her zaman sizlerin yanındayız ve yaptıklarımızla da genelde ve yerelde bunu destekliyoruz. Her alanı her engelliye uyumlu hale getirdiğimiz müddetçe ortada sorun kalmayacağına inanıyoruz. Bizler bunu engel olarak adlandırmıyoruz, sokaktaki esnaf taburesini sarı bandın üstüne atmazsa, araçlar yaya kaldırımları işgal etmezse hayatımızdaki zorlukları hep birlikte aşmış olacağımıza inanıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2024, 17:20

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER