Ayvalık'ta inanılmaz kaza. Kazayı görüp 112'ye haber vermişti. Kaza geçirenin eşi olduğunu öğrenince şok geçirdi

Kazayı uzaktan görüp, 112 acil yardım hattını arayan Deniz Sural’ın eşi Ali Sural ise kazazedenin eşi olduğunu öğrenince şok geçirdi.

Ayvalık'ta inanılmaz kaza. Kazayı görüp 112'ye haber vermişti. Kaza geçirenin eşi olduğunu öğrenince şok geçirdi

 

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, yaşanan kaza görenleri şaşkına çevirdi.

Edinilen bilgiye göre; Ayvalık’ın tek ana arteri olan Atatürk Caddesi üzerinde süratli olduğu öğrenilen 48 SH 892 plakalı motosikleti sürücüsü S.Ü. o sırada bir balıkçıdan alışveriş yaptıktan sonra yolun karşısına geçmek isteyen Deniz Sural’a çarptı. Sural’a çarptıktan sonra savrulan motosiklet sürücüsü S.Ü. de yolun karşısında bir başka araca çarparak durabildi. Kazada; motosikletin çarptığı 1 çocuk annesi Deniz Sural ağır, motosiklet sürücüsü S.Ü. de hafif yaralandı. Olay yerine gelen bir ambulansla Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Deniz Sural’ın vücudunun çeşitli yerlerinde kırıkların olduğu ancak hayati bir tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatılırken, 112 Acil Yardım ambulansının Gömeç ilçesinden olay yerine ulaşması nedeniyle yarım saat gecikmeli gelmesi vatandaşların tepkisini çekti.

Yardımcı olmak için kazayı görüp ambulans istedi. Ardından baktı, motosikletin çarptığı kişi eşi çıktı

Kazayı uzaktan görüp, 112 acil yardım hattını arayan Deniz Sural’ın eşi Ali Sural ise kazazedenin eşi olduğunu öğrenince şaşkına döndü. (Suat Salgın)

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2021, 19:03

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER