Balıkesir Polis Jandarma 24 Saat - 23.07.2021

Balıkesir Polis Jandarma 24 Saat - 23.07.2021

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik Timleri tarafından, trafik yoğunluğunun yaşandığı Altıeylül-Bigadiç-Sındırgı (D555-09) Devlet Karayolunda oluşturulan uygulama noktalarında 21 Temmuz 2021 Çarşamba günü 11.00-13.00 saatleri arasında "Havadan Helikopter Destekli Eş Zamanlı Trafik Denetimi" faaliyeti icra edilmiştir.

Vatandaşların güven içinde seyahat etmelerini sağlamak için trafik denetimi gerçekleştiren ekipler tarafından havadan helikopter desteği ile (307) araç kontrol edilmiştir.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca; sürücülerimizin trafikte huzur ve güven içerisinde seyir etmelerini sağlamak ve olabilecek trafik kazalarını en aza indirmek maksadıyla havadan ve karadan aralıksız olarak trafik denetimlerine devam edilecektir.

-----------------------

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı Trafik Timlerince, sorumluluk alanımızda bulunan yollarda yakın takip, drift, birbiri ardına şerit değiştirme, öndeki aracı hatalı sollama gibi agresif davranışlarda bulunan sürücülere yönelik olarak 21 Temmuz 2021 tarihinde "Agresif Sürücü Davranışlarının Denetimi" faaliyeti icra edilmiştir.

Yapılan denetimler sonucunda (1.164) araç kontrol edilmiştir.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER