Balıkesir’de hava destekli Şehit Polis Adıyla Büyük Narkotik Operasyonu 

Yakın zaman önce İlimiz Havran İlçesinde narkotik bir olayın takibinin yapıldığı esnada şüpheliler tarafından açılan ateş sonucu şehit olan Polis Memuru Abdulkadir Güngör'ün ismi, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bugün saat 07.00 itibariyle il genelinde eş zamanlı olarak düzenlenen operasyona verildi. 

Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı ve ilçe Cumhuriyet Başsavcılıkları koordinesinde, Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğünce yaklaşan yılbaşı öncesinde kaçakçılık sahte ve kaçak alkol, narkotik ve asayiş suçlarının önlenerek vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması amacıyla düzenlenen operasyonda 141 hedef adrese yönelik baskın yapıldı. 

İl merkezi ve ilçelerde helikopter destekli olarak eş zamanlı yapılan ve 900 personelin görev aldığı Şehit Polis Memuru Abdülkadir GÜNGÖR-10 operasyonunda ayrıca 10 Özel Harekat Unsuru ve 5 Çevik Kuvvet Timi yer aldı.

Balıkesir Valiliği gerçekleştirilen operasyonun sonuçlarıyla ilgili olarak kamuoyunun ayrıca bilgilendirileceğini belirtti. (Faruk Türk-İsmail Özdemir)

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2021, 15:29

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER