Bu acı haber Ayvalık’ı yıktı : Tıp fakültesi son sınıf öğrencisi Bilge Toker'de katliam gibi kazada hayatını kaybetti  

Bu acı haber Ayvalık’ı yıktı : Tıp fakültesi son sınıf öğrencisi Bilge Toker'de katliam gibi kazada hayatını kaybetti  

    15 kişinin öldüğü 17 kişinin yaralandığı otobüste 24 yaşındaki tıp fakültesi son sınıf öğrencisi genç kız da hayatını kaybetti  

   Sabah saatlerinde Zonguldak’tan İzmir’e giderken Balıkesir’de takla atan yolcu otobüsünde hayatını kaybedenlerin arasında tıp fakültesi son sınıf öğrencisi Bilge Toker’in de bulunması Ayvalık’ı yasa boğdu.  
  15 kişinin hayatını kaybettiği, 17 kişinin de yaralandığı yolcu otobüsünde hayatını kaybeden Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olan 24 yaşındaki  Bilge Toker, bu yıl mezun olup, gelecek sene de doktor olarak atanabilmenin hayalini kuruyordu.
  Ayvalık’ta uzun yıllar İlçe Tarım Müdürü olarak görev yapan ve ilçe halkının çok sevdiği Hüseyin Toker’in iki kızından küçüğü olan Bilge Toker’in elim kazada hayatını kaybetmesi ilçeyi derin bir üzüntüye boğdu.
  CHP Ayvalık İlçe Teşkilatı’nın bir önceki dönem İlçe Başkanlığı görevinde bulunan emekli öğretmen Ahmet Toker’in de yeğeni olan Bilge Toker, cana yakınlığı ve yardımseverliğiyle gönüllerde taht kurmuştu.(Suat Salgın)
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 00:07

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER