CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı: “Türkiye’nin geleceği gençlerin emekleriyle inşa edilecek”

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, “Türkiye’nin geleceği, bağımsızlık ve özgürlük ateşiyle Türkiye Cumhuriyeti için yürekleri yanan gençlerin emekleriyle inşaa edilecektir” diyerek gençliğin ve Türk Milleti’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı.

CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı: “Türkiye’nin geleceği gençlerin emekleriyle inşa edilecek”

CHP’li Serkan Sarı’nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajı şöyle:

“Türk Milleti’nin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesine başladığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun’a çıkışının 105. yıl dönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.

Bağımsızlık ve özgürlük yolunda başlatılan ‘kurtuluş mücadelesi’nin inanç ve kararlılığı bugün de bütün varlığı ile yüreklerimizdedir. Bu inanç ve kararlılıkla çıktığımız yolda; ‘Cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz’ diyerek gençliğimize seslenen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük eserini emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni her ne pahasına olursa olsun korumaya ve yaşatmaya devam edeceğiz.

Türkiye’nin geleceği, bağımsızlık ve özgürlük ateşiyle Türkiye Cumhuriyeti için yürekleri yanan gençlerin emekleriyle inşaa edilecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, bağımsızlık mücadelemizin Önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş mücadelesinin eşsiz kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve bu vatan için canlarını hiç düşünmeden feda eden Aziz Şehitlerimizi minnetle anıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyorum.”

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2024, 11:16

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER