CHP'li Başkan Selman Hasan Arslan, Sibel Can konserindeki rezillikte yeni görüntüler ortaya çıktı

CHP'li Başkan Selman Hasan Arslan, Sibel Can konserindeki rezillikte yeni görüntüler ortaya çıktı

Alkollü olan CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan Sibel Can konserinde sahneye çıkmak istedi ortalık karıştı Mehmealan köyünde düğünden geliyordu. Sibel Can dün akşam Balıkesir'in Edremit ilçesinde konser verdi. Konserde bir an ortalık karıştı. Halk konseri olmamasına ve izleyicilerin bilet almasına rağmen CHP'li Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan sahneye çıkmak istedi ve taşkınlık çıkardı. Güvenlik görevlileri ile tartıştı. Alkollü olduğu ifade edilen CHP'li başkanın yaşattığı bu durum nedeniyle Sibel Can da konsere ara verdi. Yuhalandı iddiası Seyirciler 'Sibel Can Susturulamaz' 'Başkan dışarı' gibi tezahüratı attığı ileri sürüldü.

Öte yandan ise konserde iddialara göre, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, konser için Sibel Can’a sahnede teşekkür edip çiçek takdim etmek istediği ve olayın ardından yaşandığı da ileri sürüldü.

(Faruk Türk)

Görüntü için: https://www.korfezdehaber.com/chp-li-baskan-hasan-arslan-sibel-can-konserindeki-rezillikte-yeni-goruntuler-ortaya-cikti-video,3161.html

Körfezde Haber Güney Marmara-Kuzey Ege ve Edremit Körfezi'nin En Çok Okunan Tek Haber Sitesi

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2022, 18:50

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER