Gömeç Tariş Zeytinyağı Fabrikası'nı Büyükşehir Belediyesi Satın Aldı

Gömeç Tariş Zeytinyağı Fabrikası'nı Büyükşehir Belediyesi Satın Aldı

Gömeç girişi anayol üzerinde 7.118 M2 büyüklüğündeki Tariş Zeytinyağı Fabrikası 6 milyon TL.sı bedelle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından satın alındı.
Tariş Gömeç Başkanı Hadi Pehlivan ve Büyükşehir Belediyesi adına Başkanvekili Mehmet Birol Şahin'in Gömeç Tapu Müdürlüğündeki imza töreninden sonra konuşan Mehmet Birol Şahin:"Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz'ın ilimiz ve ilçemizin hizmet ihtiyaçları için bugün de Gömeç ilçemizdeki Tariş Zeytinyağı Fabrikası arazisini satın aldık. Gördüğünüz üzere Büyükşehir Belediyemiz sadece satan değil sattığı dan fazlasını satın alan bir Belediye. Bu konuda muhalefetin "parsel parsel satıyorlar" algısı tamamen gerçek dışıdır. Tam tersine aslında " parsel parsel satın alıyoruz" .Gömeç ilçemize ve ilimize hayırlı olsun..' dedi.

Tapu imza töreninde hazır bulunan Gömeç Ak Parti ilçe başkanı Eşref Uslu:"Burasını Yücel Başkanımızdan talep etmiştik.Bizi kırmadı burasını satın aldı. İlçemizin her daim hizmetinde olan ve taleplerimizi kırmayarak TARİŞ FABRİKASI’na bütçe ayırarak Büyükşehir Belediyemize kazandıran Sn Yücel YILMAZ Başkanıma ilçemiz adına teşekkür ederiz.Hayırlı olsun." dedi (Bekir Terzioğlu

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER