Hafta sonu demedi. Vali Şıldak, Ayvalık'ta çalışmaları yerinde inceledi

Müjdeli haberler veren Şıldak, Eski Kız Meslek Lisesi ve Eski Jandarma Misafirhanesi binalarında devam eden restorasyon çalışmaların tamamlanmasıyla Ayvalık İlçesinin eğitim ve kültür alanlarında iki yeni imkan kazanacağını söyledi.

Hafta sonu demedi. Vali Şıldak, Ayvalık'ta çalışmaları yerinde inceledi

Vali Hasan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Ayvalık İlçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Balıkesir’in tüm ilçelerinde mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Vali Şıldak, hafta sonu da Balıkesirlilerle bir araya gelmeye devam ediyor. 

Haftanın her günü sahada, çeşitli vesilelerle vatandaşlarla buluşan Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte ilk olarak Ayvalık’ta Madra Dağında Kozak Yaylasının yeşilliği içindeki Bağyüzü Mahallesini ziyaret etti. Vali Şıldak, ardından zeytin ve bamya üretimiyle öne çıkan Çakmak Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Bamya işleyen mahalleliyle ürünler hakkında konuşan Vali Şıldak, satış yapacak mahalleliye bol ve bereketli kazançlar diledi.

İlçedeki programına devam eden Vali Şıldak daha sonra beraberinde Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman ile birlikte  Küçükköy Mahallesine gitti. Turizm şehri Balıkesir'in önemli cazibe merkezleri arasında yer alan Küçükköy'de ilgiyle karşılanan Şıldak, mahalleyi karış karış gezdi. 

Vali Şıldak programına Ayvalık’ın iki tarihi binasında yürütülen restorasyon çalışmalarını inceleyerek devam etti. 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2022, 10:21

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER