İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı, derse girdi, top oynadı, öğrencilerle şakalaştı

İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı, derse girdi, top oynadı, öğrencilerle şakalaştı

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Uzun eşliğinde Kadriye Kemal Gürel İlkokulu ve General Kemal Balıkesir Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretleri sırasında, eğitim ortamında yapılan düzenlemeleri, yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde inceleyen Ali Tatlı, öğrencilerle sınıf ortamında bir araya geldi. Kadriye Kemal Gürel İlkokulunda rahatsızlığı nedeniyle eğitimine uzaktan eğitim yoluyla devam eden minik öğrenci ile de sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Okul öğretmenleriyle de bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı konuşmasında şunları kaydetti: “Öğrencilerimizin akademik başarısı, okullardaki eğitimin kısa vadeli gözlenebilir sonucudur. Sizlerin yetiştirdiği çocuklarımız,  yirmi yıl sonra hayata atılacaklar. Meslek sahibi, yetişmiş bireyler olarak topluma karışacaklar. O gün, yaptıkları iş her ne olursa olsun, o işin ahlakına uygun bir şekilde yapıyorlarsa; bu sizin başarınızdır. Çocuklarımız sizlere emanet. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.”

Okulların farklı birimlerindeki çalışmalar incelendikten sonra ziyaret sona erdi. (Bekir Terzioğlu)

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER