Okullara Tatlı ziyareti...

Okullara Tatlı ziyareti...


İl Milli Eğitim Müdürümüz Ali Tatlı; okullarda yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde gözlemlemek, okul idarecileri ve öğretmenler ile istişarelerde bulunmak amacıyla okul ziyaretleri gerçekleştirdi. 
Karesi Ali Rıza Güçkan Anaokulu, Altıeylül Köseler İlkokulu, Karesi Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos İlkokulu ve Ortaokuluna gerçekleştirdiği ziyaretlerde okulların farklı birimlerini gezen Tatlı okul idarecilerinden bilgi aldı.
Ali Tatlı, sınıflarda derslere katılarak öğrencilerle tek tek ilgilendi. "Bugün sizlerle aynı sınıf ortamında bulunmak, bu havayı teneffüs etmekten dolayı çok mutluyum. Sizler, ailelerinizin olduğu kadar öğretmenlerinizin de en kıymetlilerisiniz; geleceğimizin umudusunuz. Öğrenme merakınızı, çalışma gayretinizi hiçbir zaman kaybetmemenizi diliyorum. Hepinizi gözlerinizden öpüyorum." şeklinde konuştu.
Ziyarette bulunduğu okullardaki öğretmenlerle de bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı; okullarda yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri, sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile eğitim projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundu. Öğretmenlerin istek ve önerilerini dinledi. Vali Sayın Hasan Şıldak himayelerinde yürütülen BİGEP'in yarattığı sinerji ile öğretmenlerle birlikte ilimizde eğitim adına çok büyük mesafeler kat ettiklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2022, 11:37

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER