Şıldak, unutulmaz mutluluk yaşattı. Vali Amcası ile şehir turu attı

Vali Amcası ile şehir turu attı Vali Şıldak, "Tuğberk'le kısa bir Balıkesir turu attık, çok da iyi arkadaş olduk." dedi. 

Şıldak, unutulmaz mutluluk yaşattı. Vali Amcası ile şehir turu attı

Asıl engelin kalplerdeki ilgisizlik olduğunu dile getiren ve başlattığı projelerle toplumun incinebilir bireylerine kucak açan Vali Şıldak, Vali Amcasıyla buluşup makam acıyla gezmek isteyen ve bunu yaptığı resimle anlatan ilkokul öğrencisi Tuğberk Özkaya’nın isteğini gerçekleştirdi. 

Tuğberk vesilesi ile bütün çocukları yürekten kucakladığını söyleyen Vali Şıldak, "Tuğberk'le kısa bir Balıkesir turu attık, çok da iyi arkadaş olduk." dedi. 

Vali amcası ile birlikte ele ele tutuşarak gezdilerini hayal eden ve bunu resme döken Tuğberk, kendisi ile birlikte makam aracıyla kısa bir şehir turu atan Vali Şıldak’a çok teşekkür etti.

(Bekir Terzioğlu)

Görüntüler: Körfezde Haber - Kuzey Ege'nin Sesi videosu izle - Video Galerisi - video haberleri (korfezdehaber.com)

24.11.2014 doğumlu Tuğberk ÖZKAYA’nın 17.05.2019 tarihli Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nden alınan Engelli Sağlık Kurulu Raporun’da; “Polinörapati, Yürüyemiyor, El ve ayakta Kas Atrofisi” tanılı rahatsızlığının bulunduğu, süresi 3 ( üç) yıl olan Engelli SağlıkKurulu Raporu bulunmaktadır. Tuğberk ÖZKAYA’nın bakım ve ihtiyaçları ile anne Tuğba ÖZKAYA’nın karşıladığı, hanede 4 kişi yaşadıkları, baba Tarık ÖZKAYA’nın sigortalı olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesinde çalıştığı belirlenmiştir

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2022, 17:44

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER