Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na Üniversiteden Destek Geldi

Balıkesir Büyükşehir Belediye spor Kulübü ile Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Bu kapsamda; Üniversite Hastanesi, Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın tüm sağlık hizmetlerine sponsor oldu.

Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na Üniversiteden Destek Geldi

Kurulduğu günden bu yana; Balıkesir’de sporun gelişimine katkı sunmak, şehirde başarılı sporcular yetişmesini sağlamak, her yaştan bireyin sporun geliştirici ve birleştirici gücünden yararlanmasına olanak vermek amacıyla başarılı bir şekilde faaliyetlerini gerçekleştiren Balıkesir Büyükşehir Belediye spor Kulübü, 3 bin 800 sporcusuyla çalışmalarını ilk günkü heyecan ve disiplinle sürdürüyor.

TÜM SAĞLIK HİZMETLERİ KARŞILANACAK

Her geçen gün bünyesinde bulunan sporculara daha iyi imkânlar sunmak için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye spor Kulübü, Balıkesir’i Süper Lig’de en iyi şekilde temsil eden Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı sporcularının tüm sağlık hizmetlerinin karşılanması konusunda Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile bir iş birliği protokolü imzaladı.

3 YIL BOYUNCA SPONSOR OLDU

Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Doğdubay ile Balıkesir Büyükşehir Belediye spor Kulübü Başkanı İrfan Sarıgül tarafından imzalanan protokol kapsamında; 2022-2023 / 2023-2024 / 2024-2025 sezonlarında Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın tüm sağlık hizmetleri, Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2023, 13:19

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER