Vali Şıldak' tan korona çağrısı

Vali Şıldak' tan korona çağrısı

Balıkesirlilere Çağrı 

Vali Hasan Şıldak 
1 Haziran itibariyle salgına karşı alınan tedbirlerin azaltılarak kontrollü olarak yapılacak normal hayata dönüş süreci  konusunda Balıkesirlilere tekrar uyarıda bulundu.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sosyal medya hesaplarından yaptığı ilk paylaşımıyla hemşehrilerine seslenen Şıldak uyarı da içeren bu açıklamada salgına karşı kuralların devamlılığına vurgu yaptı. 

Ülke geneliyle birlikte Balıkesir'de de vaka sayılarında yaşanan düşüşle sağlıklı bir hayata bir adım daha yaklaşılırken Vali Şıldak tedbirlerin tekrar düzenleneceği yeni dönemde de dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

Vaka sayılarının yüksek olduğu dönemlerde vatandaşlara çok sık bilgilendirme yapan ve uyarıda bulunan Şıldak, bugünkü açıklamasıyla gösterilen bu mücadelenin, yapılan fedakarlıkların boşa gitmemesi için kurallara uymaya devam edilmesinin önemine değinerek; "Balıkesir’e huzurlu, sağlıklı ve hayırlı haberlerle dolu bir hafta diliyorum. 

Daha normal bir hayata doğru ilerlerken bütün değerli vatandaşlarımızın belirlenen kurallara yine özenle uymalarını ve gösterdikleri fedakarlıkların boşa gitmemesi için duyarlı olmalarını rica ediyorum." ifadeleriyle Balıkesirlileri normal hayata geçiş sürecinde dikkatli olmaya çağırdı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 11:37

Faruk Türk

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER