Vali Şıldak'tan Ziyaretler 

Bir dizi temasta bulunmak üzere Ankara'ya giden Vali Hasan Şıldak ziyaretlerin ikinci gününde ilk olarak Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir'e ziyarette bulundu. Vali Şıldak, Balıkesir’deki sağlık alanındaki yatırımları görüştüğü Bakan Yardımcısı Eldemir'e nazik ev sahipliği için teşekkür etti. 

Vali Şıldak'tan Ziyaretler 

Vali Hasan Şıldak daha sonra Savunma Sanayi Başkan Yardımcısı Harun Çelik'i ziyaret etti. Vali Şıldak'ın Başkan Yardımcısı Çelik ile yaptığı görüşmede gelişen ve büyüyen Organize Sanayi Bölgesiyle sanayi şehri olma yolundaki Balıkesir'de savunma sanayii alanında yapılabilecek yatırımlar değerlendirildi. 

Vali Hasan Şıldak, ziyaretlerine yakın zaman önce Milli Savunma Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü olarak atanan Tümgeneral Ergin Dinç ile devam etti. Tümgeneral Dinç, samimi bir sohbetle geçen ziyaretin ardından Garnizon Komutanı olarak görev yaptığı Balıkesir'e selam gönderdi. Vali Şıldak, Dinç'e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Vali Şıldak, Ankara'daki ziyaretlerinin son durağında Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Bilal Şentürk'ü ziyaret ederek, kendisine nazik ev sahipliği için teşekkür etti.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER