Vali Şıldak Valilik Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi

Vali Şıldak Valilik Personeliyle Yemekte Bir Araya Geldi

Vali Hasan Şıldak Eşi Fatma Nur Şıldak ile Valilik Birimlerinde görevli yönetici ve personelle öğle yemeğinde buluştu.

Vali Şıldak, Balıkesir’de göreve başladığı günden bu yana vatandaşlarla olan yakınlığının yanı sıra personelle olan samimiyetiyle de gönülleri fethetti.

Balıkesir Ögretmenevinde düzenlenen, tüm personelin katılımıyla Vali olarak ilk kez yemekte bir araya gelen Şıldak, "Bizler ön plandayız ama işin mutfağında emek veren sizlersiniz. Bizim adımıza o işleri yapıyorsunuz. Biz de sizlerin yaptığı işlerin üzerine pozisyon alıyoruz. Asıl işin uygulama boyutuna gelmesini sağlayan sizlersiniz. Balıkesir Valiliği benim ikinci görevim. Kabiliyetiniz, yeteneğiniz ve üstün gayretinizle hizmetlerin kalitesini her gün biraz daha  yükseltme azmi içerisinde çalışıyorsunuz. İnsan hangi işi yaparsa yapsın, o an hangi işten sorumluysa, onu en iyi şekilde yaparak en güzel duyguyu hissedecektir. Ayrıca bir işi yaparken sadece kendimiz için değil devletimiz ve milletimizin faydası için yapıyoruz. Görevimiz gereği olmasının yanı sıra vicdanen kendimizi tatmin edecek düzeyde  iş yapmak en doğru  terazidir.  Her iş kendi içinde gereklidir. Herhangi birinizin o işi yapmadığında işlerin aksayacağı muhakkak. Hepimiz zincirin halkaları gibiyiz. Hepimiz önemliyiz. Bizler için her biriniz çok değerlisiniz" şeklinde konuştu. 

Vali Yardımcıları Şükrü Kara, Mustafa Çek,  Gülihsan Yiğit ve İrfan Demiröz'ün de katıldığı yemek dolayısıyla Valilik birimlerinin yönetici ve personelleri Vali Şıldak'a teşekkür ettiler.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER