Vali Şıldak’tan Miniklere Ziyaret

Vali Şıldak’tan Miniklere Ziyaret

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesiyle Balıkesir’de eğitimi birinci gündem maddesi yapan Vali Şıldak, Eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Sabiha Gökçen Anaokulunu ziyaret etti. 

Vali Şıldak, İlimizin dört bir yanında her kademeden okula yaptığı ziyaretlerle BİGEP’in enerjisiyle oluşan canlılığı yakından takip ediyor. Öğrencisinden öğretmenine eğitim alanındaki tüm aktörleri ilgi, özen ve sevgi çatısı altında birleştiren BİGEP, akademik başarıyı yükseltme hedefiyle emin adımlarla ilerliyor. 

Programına anaokulu öğrencilerini ziyaretle başlayan Şıldak, miniklerin tertemiz dünyalarına misafir olmanın bütün yorgunluğu aldığını söyledi.  Vali amcalarıyla birlikte resim yapan miniklerin mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okundu. Şarkılar söylenen, oyunlar oynanan ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı da hazır bulundu. 

Okul öncesi eğitimle öğrenimlerinin temellerini atan, çocukların eğlenerek yaratıcı yönlerini ve becerilerini ortaya koyabildikleri kurumların önemine değinen Şıldak, öğretmenlerden BİGEP’le oluşan enerjinin yansımalarıyla ilgili bilgi aldı.

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER