Vurmaz, çıtayı yükseltiyor!

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, "Esnafımız baş tacımız. Onların içinde, onlarla büyüdüm. Sorunlarını biliyorum. Tek tek çözüm bulmak için adayım. Esnaf ve vatandaşlarımızla sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayarak hedeflerimizi anlatıyoruz. Gün, kendi hakikatimiz ve yolumuzda yürüme, dayanışma ve birlik olma günüdür. 7/24 çalışacağız. Edremit memleketimiz, çıtasını yükseltmek görevimiz. Karar milletimizin, takdir Rabbimizin" dedi. Vurmaz,  Edremit Oto Sanatkarları Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

Vurmaz, çıtayı yükseltiyor!


Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz,  Edremit Oto Sanatkarları Küçük Sanayi Sitesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Sanayi esnafıyla sohbet eden, yeni döneme ait projeler ve hizmetlere ilişkin bilgi veren Başkan Adayı Muhammed Vurmaz; yerel seçimler için destek istedi.
Mahalli idareler seçimlerine yönelik saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Edremit Oto Sanatkarları Küçük Sanayi Sitesi esnafını dükkânlarında tek tek ziyaret ederek hayırlı işler diledi.
Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz ,“Helal kazancın ve emeğin temsilcili olan esnaflarımızla Edremit’imizi Türkiye Yüzyılına taşıyacak ve ilçemize değer katacak projelerimiz için görüş alışverişinde bulunduk” dedi.
EKONOMİNİN TEMEL DİNAMİĞİ
“Esnaflar geçmişten günümüze toplumsal hayatın bir parçası, iktisadi ve sosyal yapının omurgası, ekonominin temel dinamiği olmuştur diyen Aday Muhammed Vurmaz, “Helal kazancın ve emeğin temsilcili olan esnaflarımızın ilçemizin daha ileriye gitmesi noktasındaki katkısının bilinci ile hareket ediyoruz. Bu bağlamda ilçemizin ekonomisinin lokomotifi olan sanayi sitesindeki esnaflarımızla bir araya geldik. Onların desteği ile Edremit’imizi daha güzel bir geleceğe taşıyacağımıza inancımız tam. Bu konuda siz değerli esnafımızın desteğini istiyoruz” dedi. 
Ziyaret ettiği esnaflardan çalışmaları hakkında bilgi alan Vurmaz, esnaflara bol kazançlar ve hayırlı işler temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2024, 17:16

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER