Balıkesir’de VETBÜS Sokak hayvanlarına şifa dağıtıyor

Balıkesir’de VETBÜS Sokak hayvanlarına şifa dağıtıyor

  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin mobil veteriner kliniği hizmeti veren VETBÜS Sokak hayvanlarına şifa dağıtmaya devam ediyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren VETBÜS, her gün bir başka ilçede görev alıyor.

  İlçe ilçe gezen VETBÜS Balya ilçesinde can dostların sağlık taraması, iç-dış parazit taraması ve kuduz aşısı yaptı. Balya Şehir Merkezinde konuşlanan VETBÜS de Veteriner Hekim Abdülkerim Özdemir, getirilen sokak köpeklerini muayene ederken, iç dış parazit mücadelesi ile kuduz aşılarını yaptı. Köpek getiren vatandaşlar Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederken, Veteriner Hekim Abdülkerim Özdemir de, 20 ilçede hizmet verdiklerini söyledi.

RÖP. ERDAL ÇEVRE (1.34)”Büyükşehir Belediyesine teşekkür ederiz. Ayağımıza kadar bu hizmetleri getirdiği için. Köpeğimizin aşısını yaptırdık. Kuduz aşısı, karma aşısını yaptık. Bunlardan Allah razı olsun. Bu zamana kadar böyle hizmet almıyorduk. Hepsine çok teşekkürler”

RÖP. VET. HEKİM ABDÜLKERİM ÖZDEMİR ( 1.50)” Balıkesir Büyükşehir belediyesi olarak Veteriner Hizmetlerini Balıkesir’e bağlı 20 ilçemizde her gün bir ilçede olmak kaydıyla böyle hizmet vermeye çalışıyoruz. Ne yapıyoruz dersem. Sokak hayvanlarına, sahipsiz sokak hayvanlarına can dostlarımıza iç dış parazit, kuduz aşısı yapıyoruz. Vatandaşın başka talebi olursa, hayvanlarda rahatsızlık gibi, değişik rahatsızlıklarında da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yaptığımız hizmetlerden ücret almıyoruz. Vatandaşımızın memnuniyeti bizim için esas. Onlarda memnun olduklarını söylüyorlar. Biz de verdikleri bu destekle devam ediyoruz”

(Sefer Talay)

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER