Başkan Deveciler’e Sevgi Seli

Burhaniye Belediye Başkanı ve CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Geriş Mahallesi’ndeki hemşerileriyle buluştu.

Başkan Deveciler’e Sevgi Seli

Başkan Ali Kemal Deveciler, büyük bir kalabalık tarafından coşkuyla karşılandı. Meşale ve görsel şovlarla yapılan karşılamada, Başkan Deveciler’e tezahüratlarda bulunuldu.

Başkan Deveciler ve CHP Meclis Üyesi Adayları, “Değişen ve Gelişen Burhaniye” sloganıyla yola çıktıkları projelerini vatandaşlarla paylaştılar. Buluşmaya katılan vatandaşlar, Başkan Ali Kemal Deveciler ve ekibinin destekçisi olacaklarını ifade ederlerken, yapmış olduğu hizmetler ve katkı sağlayacaklarına inandıkları projeler için de ayrıca memnuniyetlerini dile getirdiler.

Başkan Ali Kemal Deveciler, Burhaniye için her zaman hizmete devam etmek istediğini belirterek, “Hemşerilerimizin ilgisine çok teşekkür ediyorum. Onların sevgisine layık olmak için var gücümüzle çalışacağız. Çok iyi bir ekip kurduk. Burhaniye’miz için üreteceğimiz, birbirinden değerli projelerimizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Hemşerilerimizin ihtiyacı olan hizmetleri tespit edip, hepsini tek tek gerçekleştireceğiz. 39 mahallemize eşit hizmet anlayışıyla hareket etmeye devam edeceğiz. 1 Nisan sabahından itibaren huzur dolu bir Burhaniye inşa edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2024, 14:12

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER