Burhaniye Belediyesi 2.Voleybol Turnuvasının Açılışı Yapıldı

Burhaniye Belediyesi tarafından, Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen “Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvası” bugün açılışı yapılarak başladı.

Burhaniye Belediyesi 2.Voleybol Turnuvasının Açılışı Yapıldı

Dört gün sürecek turnuva, Çengelköy Voleybol Kulübü, Havran Belediyesi, Ayvalık gücü Spor Kulübü, Ayvalık Spor, İstanbul Spor Ateş Kulübü ve Burhaniye’yi temsilen Burhaniye ekiplerinden Kuzey Ege Gençlik ve Spor Kulübü ve Burhaniye Ören Spor Kulübü’nün yarıştığı turnuva için midi ve yıldız kategorisinden oluşan takımlar Burhaniye’ye geldi.

Turnuvanın açılışına katılan Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, “Spor’a ve sporcuya destek olma amacı ile organize ettiğimiz ‘Burhaniye Belediyesi 2. Voleybol Turnuvasına’ hepiniz hoş geldiniz, öncelikle turnuvamıza katılan takımlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Belediyemizin organize ettiği bu güzel turnuvada sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza ve antrenörlerimize başarılar diliyor, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünü ilke edinerek gençlerimizin daha iyi şartlarda spor yapması için tüm imkânlarını seferber eden Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Kura ile eşleşmeleri yapılan takımların maç sonuçları ise şu şekilde belirlendi:

( Midi ) Kuzey Ege Gençlik Ve Spor Kulübü:2 – Havran Belediyesi: 0

( Midi ) Ayvalık gücü Spor Kulübü: 2 – Ayvalık spor: 0

( Yıldız ) Ayvalık spor: 0 - Çengelköy Voleybol Kulübü Derneği: 2

( Midi ) Çengelköy Voleybol Kulübü Derneği: 0 - Burhaniye Ören Spor Kulübü: 2

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2024, 10:13

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER