Başkan Vurmaz, Kadınlara Karanfil Dağıtıp Destek İstedi

“Güçlü Edremit’te Kadınlarla Ulaşacağız”

Başkan Vurmaz, Kadınlara Karanfil Dağıtıp Destek İstedi

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, eşi Yaprak Vurmaz ile birlikte kent merkezindeki kadınlara karanfil hediye ederek, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, beraberindeki heyet ile kent merkezindeki kadınları ziyaret etti. Hem esnafları hem de vatandaşları tek tek dolaşarak Dünya Kadınlar Günü ‘nü kutlayan Vurmaz, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Muhammed Vurmaz’ın nazik düşünceleri ile çok mutlu olduğunu ifade eden vatandaşlar teşekkür ederek, yerel seçimlerde başarı temennilerinde bulundu.

"KADIN SEVGİ VE FEDAKÂRLIĞIN SEMBOLÜDÜR"

8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Başkan Adayı Vurmaz, "Kadın yeryüzünde merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın sembolüdür. Hayatını ailesine adayan kadınların, toplumun her alanında üstlendikleri misyonu en güzel şekilde taşıdıklarına yürekten inanıyorum. Kadınların aile içinde “anne” olmakla başlayan fedakârlık, sevgi, saygı, hoşgörü, birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duyguları toplumu olumlu yönde etkileyen en önemli gücü oluşturur. Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli “anne” vasfıyla kadınlar tarafından icra ediliyor. Bu liyakati ve değeriyle kadınlar her zaman baş tacı edilmeyi hak ediyorlar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2024, 12:39

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER