Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, Edremit’ teki 47 muhtar ile bir araya geldi

Muhtarların Mahallerde yaşadıklarını sorunları yakından bildiğini dile getiren Ertaş;" Günlük programımıza demokrasimizin temelini oluşturan kıymetli muhtarlarımızla kahvaltı ederek başladık. Mahallelerimizin tüm sorunlarını konuşup, öneri ve isteklerini dinleme fırsatı bulduk.

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş, Edremit’ teki 47 muhtar ile bir araya geldi

Mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız muhtarlarımızla birlikte çalışacak,katılımcı yönetimle Edremit’in geleceğini birlikte kuracağız" dedi.

ZEYTİNLİ VE KADIKÖY İRTİBAT BÜROLARI BUGÜN AÇILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş; doğduğu ve büyüdüğü Zeytinli’de büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılandı.

Zeytinli İrtibat ofisi açılışı gerçekleştirildi.

Ertaş;" Doğduğum beldem Zeytinli’de ilçe başkanımız Av. Emin Yalçıntaş, partililerimiz ve vatandaşlarımızla birlikte Zeytinli Seçim İrtibat Ofisimizin açılışına katılıp, esnaf ve komşularımızla buluştuk.

Körfezimizin incisi, güzel Edremitimizin her sokağında her mahallesinde biz varız" dedi.

Kadıköy’de Seçim İrtibat Ofisimizin açılışı bugün yapıldı. İlçe Başkanı Emin Yalçıntaş’ın da katıldığı açılışta konuşma yapan Ertaş; " Kadıköy’de ilçe başkanımız Av. Emin Yalçıntaş ve partililerimizle birlikte Kadıköy Seçim İrtibat Ofisimizin açılışına katılım sağladık. İlgi ve desteklerini esirgemeyerek açılışımıza katılan herkese teşekkür ederim." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2024, 12:26

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER