Edremit’in başarısı

Edremit’in başarısı

Eğitimdeki başarılı faaliyetleri ile adından söz ettiren Balıkesir’in Edremit ilçesi, ulusal ve uluslararası projeleriyle başarısını sürdürmeye devam ediyor. Edremit’i üniversite sınavlarındaki başarısıyla gururlandıran Şehit Mustafa Serin Fen Lisesi ve Ülkü-Muharrem Ertaş Anadolu Lisesi, başarılı projeleriyle 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları 2021 Çağrı Döneminde de destek almaya hak kazandı.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yakup Özbek: “Başarıyı ödüllendirmek eğitimin vazgeçilmez ilkesidir. Bizlere proje üreten, ürettikleri projeyle ülkemize, milletimize hizmet eden her kurumun yanında durmaya devam edeceğiz. Bu yıl iki lisemiz 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarına katılım hakkı kazandı. Bu sayının gelecek yıllarda yürüteceğimiz çalışmalar sayesinde artacağından eminiz. Üreten, çalışan her öğretmenimizi her öğrencimizi desteklemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Covid-19 sebebiyle eğitimden uzaktan sürdürüldüğü 2019-2020 eğitim öğretim yılında ürettikleri projeyle TÜBİTAK’tan destek alan okullarımızı kutlarız. Projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 21:02

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER