Gençler Başkanıyla Buluştu

Gençler Sordu, Genç Başkan Adayı Cevapladı

Gençler Başkanıyla Buluştu

Muhammed Vurmaz Gençlere Projelerini Açıkladı

Cumhur ittifakı Edremit Belediye Başkan adayı Muhammed Vurmaz, Bizim Semtin Gençleri isimli programda Edremit gençleri ile BBB Edremit Gençlik ve Kongre Merkezi’nde söyleşi gerçekleştirdi.

Gençlerin fikirlerine değer veren ve fırsat buldukça onlarla bir araya gelmeye özen gösteren Edremit Belediye Başkan adayı Muhammed Vurmaz ,“Gençler Başkanıyla Buluşuyor” isimli söyleşi programında gençler ile buluştu. Başkan Vurmaz, gençlere yönelik projeler üreterek onlara güzel imkanlar sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

BAŞKANLAR YALNIZ BIRAKMADI

Edremit BBB Edremit Gençlik ve Kongre Merkezi’nde gençlerle buluşma etkinliği yapan Muhammed Vurmaz, Edremit’te gerçekleştirecekleri başarıda gençlere güvendiğini söyledi. Programa Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kollar Başkanı Tunahan Palaz, Ak Parti Edremit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih Şen, Edremit Ülkü Ocakları Başkanı Akın Sarıcan da katıldı .

Programda konuşan Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kollar Başkanı  Tunahan Palaz , “Muhammed başkanımızla gençlerin başkanıyla bu seçimde gümbür gümbür geliyoruz Allahın izniyle. Muhammed abimize biz çok güveniyoruz, her zaman arkasındayız. Gençlik olarak gençlerin desteğiyle Allah’ın izni ile de Edremit Belediyesi’ni alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Programda konuşan Ak Parti Edremit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Salih Şen , “Hepiniz hoş geldiniz. Böyle bir ortamda, bu sıcak ortamda başkanlarımızla beraber sizlerle olmaktan gerçekten çok mutluyum. Hepinizin ayağına sağlık. Biz gençler olarak buradan söz vermek istiyoruz. Muhammed Başkanımıza ve Yücel Başkanımıza hiç yılmadan, durmadan, korkmadan, hep ileriye bakarak çalışacağımıza. Tüm arkadaşlarım ve şahsım adına hepinizin huzurunda söz veriyorum ve Hepinizi Allah emanet ediyorum” dedi

SÖZ VERİYORUM, GENÇLERİN İSTEKLERİNE CEVAP VERECEĞİM

Hayallerini ve heyecanlarını gençlerle paylaştıklarını belirten Muhammed Vurmaz, “Evet gençlik burada. Ben Balıkesir'in en genç belediye başkan adayı. 19 yaşından beri belediyede çalışıyorum. Gezmedik birim kalmadı. Görüşmediğim yer kalmadı. Gidip gelmediğimiz mahalle, sokak kalmadı. Ama bir gün hep dedim ki Allah bana nasip ederse bu memlekette idareci olmayı inşallah hakkıyla hizmet nasıl olur Onu göstereceğim..  On bir yıl Edremit Belediyesi’nde bilfiil görev yaptım. Çeşitli kademelerde bulundum. Müdürlük görevini ifa ettim. Danışmanlığını üstlendim. Daha sonra üç yıldır Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda Yücel Başkanımızın liderliğinde Körfez'den sorumlu Şube Müdürü, daha sonra koordinatör ve bir yılı aşkın bir süredir de 1. Bölge Hizmetleri Dairesi Başkanı olarak görev yapıyorum. Sonra dedik ki benim bir hayalim var. Ben Edremit'in daha farklı yöneteceğine inanıyorum. Gençlerin sesini duyuracağıma inanıyorum..Ve büyüklerimiz ile istişare ettik, inisiyatif aldık, bu yola çıktık. Allah nasip ederse 1 Nisan itibariyle en genç belediye başkanı olarak buradan sizlerin huzurunuzda söz veriyorum. Gençlerin başını öne yedirmeyeceğiz. Her zaman, her an ve her istediğiniz yerde nerede olmamız gerekiyorsa önünüzde, yanımızda, arkanızda, orada olacağımıza söz veriyorum.

Şimdi sizleri burada bulmuşken bizimde duyulmaya ihtiyacımız var. Projelerimizin anlatılmaya ihtiyacı var. Gençlerle ilgili ne yapacağımızı ben buradan söyleyeyim. Siz de bana yardımcı olun. Fısıltı gazetesi tabiriyle bunları elden ele, dilden dile yayalım” dedi.

GENÇLER İÇİN PROJELERİNİ BİR BİR SIRALADI

Muhammed Vurmaz, gençler için hazırlanan projelerini bir bir saydı.. Projeler içerisinde; Birincisi Balıkesir' de olduğu gibi Edremit'te de Dijital Gençlik Merkezi için çalışmalarımızı başlatacağız. Kapalı spor salonları ile olimpik veya yarı olimpik yüzme havuzu yapacağız.. Zeytinli’de bulunan atıl durumdaki tesislerimi.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2024, 09:06

Bekir Terzioğlu

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER