Gençler İstedi, Muhammed Vurmaz Gençleri Kırmadı

Genç Aday Vurmaz’dan Gençlere Jest

Gençler İstedi, Muhammed Vurmaz Gençleri Kırmadı

Muhammed Vurmaz, Gençler İle Halı Saha Maçı Yaptı

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz gençlerin sosyal medyadan yaptığı maç isteğini kırmadı.

Cumhur İttifakı Edremit Belediye Başkan Adayı Muhammed Vurmaz, Gençlerin sosyal medyadan ilettikleri futbol maçı teklifini geri çevirmedi.. Vurmaz, Edremitli gençlerimize her zaman her çatı altında desteklerinin sınırsız olduğunun altını çizdi..

SPORA DİKKAT ÇEKMEK İSTEDİ

Maçın ardından açıklama yapan Muhammed Vurmaz, bugün seçim çalışmaları kapsamında yoğun bir gündemleri olduğunu belirterek, akşamı gençlerle futbol maçıyla kapatarak spora dikkati çekmek istediklerini söyledi.

Uyuşturucu madde kullanımı ve diğer kötü alışkanlıklara karşı gençlerin bu tür spor faaliyetlerine katılmasının önemini vurgulayan Vurmaz, "Edremit’teki spor alanlarının artması lazım. Zaman ve fırsat buldukça sporu ihmal etmeyeceğiz. Spor bizi yormuyor, bize enerji veriyor." diye konuştu.

“GENÇLER ENERJİMİZE ENERJİ KATTI”

Vurmaz, Edremit’in belli spor dallarıyla anılmasına ilişkin projeleri bulunduğunu belirterek, "Örneğin Edremit’e yapacağımız spor kompleksleriyle boksla, tenisle, futbolla anılsın. İlçemiz bir çok spor dalında marka olsun. Edremitspor çatısı altında her türlü spor branşına desteğimiz tam olacak. Gençlerin sosyal medyadan ilettikleri futbol maçı teklifini karşılıksız bırakamazdım. Heyecanları ve coşkuları ile enerjimize enerji katan gençlere teşekkür ederim. Yensek de yenilsek de sonunu yine tatlıya bağladık'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2024, 14:53

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER