Mehmet Ertaş: "Güveninizi Boşa Çıkartmayacağım" dedi

Mehmet Ertaş: Çalışkan, Adil Ve Dürüst Olacağım.

Mehmet Ertaş: "Güveninizi Boşa Çıkartmayacağım" dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit Belediye Başkan Adayı Mehmet Ertaş ve ekibi her yerde sevgi seliyle karşılanıyor. Belediyecilik konusunda büyük bir bilgi birikimi olan, yıllarca belediye başkan yardımcılığı ve meclis üyelikleri görevinde bulunan Ertaş,  1 Nisan’dan itibaren o koltuğun hakkını vereceğini söyledi.

Edremitlilerin güvenini boşa çıkartmayacağına söz veren Ertaş; " Çalışkan, dürüst ve adil olacağım. Tüm yaşamlar değerlidir yaklaşımıyla hayvanların yaşam haklarına saygılı olacağıma söz veriyorum" dedi.

Mehmet Ertaş dün Günlük programı kapsamında İlçe başkanı Av. Emin Yalçıntaş,  yol arkadaşı Cavit Cebeci ve meclis üyesi adayları ile birlikte Altınoluk Ayhan Şahenk Kültür Merkezinde

Antandros derneği tarafından düzenlenen, Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinlikleri’ne katıldılar.

Ertaş;" Bu anlamlı günde böylesine güzel bir etkinliği hazırlayan Antandros Derneğimizin yönetici ve üyelerine başkanımız Sayın Gülçin Cömert nezdinde teşekkür ediyorum dedi. Sonrasında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü programı kapsamında Edremit’imizde yaşayan yaş almışlarımızı ziyaret ettik. Toplumsal hafızamız olan kıymetli büyüklerimizin ellerini öpüp, hayır dualarını aldık dedi.

Yalnızca özel günlerde değil, hayata emek vermiş tüm yaş almışlarımızın yanında her zaman biz varız.  Sayın Av.Emin Yalçıntaş, Kadın Kolları Başkanımız Sayın Songül Toplamaoğlu ve meclis üyesi yol arkadaşlarımla birlikte partimizin kadın kolları tarafından düzenlenen Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinliğimizdeyiz.

Cumhuriyetimizin aydınlık yüzü kadınlarımızı ve onların haklarını yılmadan, yorulmadan savunmaya ve tüm kadınlarımızla dayanışmaya içinde olmaya devam edeceğiz" dedi.

Dün Ayrıca,  Sarıkız Sevgi ve Barış Yorganı ile Kadın Konulu Sergi Açılışı’na katılım sağladığını söyleyen Ertaş;" Serginin açılmasında emeği geçen tüm kadınlarımıza Beriye Başak hanımefendi nezdinde teşekkür ederim. Edremit Belediyesi Atatürk Gençlik Merkezimizde Edremit Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (EDFOD)

Tarafından düzenlenen Kadın Temalı Karma Fotoğraf Sergisi’ne katılım sağladık.

Toplumsal duyarlılıklarını birbirinden güzel fotoğraf kareleriyle gösteren, fotoğraf sevdalısı dernek üyesi dostlarımıza, başkanımız Özcan Şimşek nezdinde teşekkür ederim" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2024, 12:07

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER