Arapça Şiir Okuma Yarışması Balıkesir İl Finali Havran'da gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Akademi Lisan ve İlmî Araştırmalar Derneği işbirliğinde İmam Hatip Okulları arasında düzenlenen 11. Arapça ve Etkinlik Yarışmaları Arapça Şiir Okuma Kategorisi Balıkesir İl Finali Havran İmam Hatip Ortaokulu ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Arapça Şiir Okuma Yarışması Balıkesir İl Finali Havran'da gerçekleştirildi

Etkinliğe İlçe Kaymakamı Enver Özderin, İlçe Belediye Başkanı Emin Ersoy,  İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mehmet Özdemir, İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Aydemir, İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Fesih Vural, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin meslek dersleri başta olmak üzere ders kazanımlarını desteklemek, mesleki bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak, akademik ve sanatsal alanlarda ilgi, istidat ve kabiliyetlerini geliştirmelerine olanak sağlamak amacıyla yapılan yarışmaya Balıkesir'in çeşitli ilçelerinden İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri katıldı.

Yarışmanın sonucunda katılımcı tüm öğrencilerle dereceye giren öğrencilere ve seçici kurul üyelerine, protokol üyeleri tarafından çeşitli ödüller verildi.

Yarışmaya katılan tüm öğrencileri, yetişmelerinde katkı sağlayan ailelerini ve öğretmenlerini kutluyoruz. Organizasyonda emeği geçen tüm öğretmenlere ve okul yöneticilerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2024, 18:29

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER