Ali Tatlı Altıeylül ve Karesi'de Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıklarını İnceledi

Okullarda hazırlıkların aralıksız devam ettiği Altıeylül ve Karesi İlçelerini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tatlı, devam eden eğitim yatırımlarını, inşaat ve bakım - onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Ali Tatlı Altıeylül ve Karesi'de Yeni Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıklarını İnceledi

Okulların açılmasına kısa bir süre kala Balıkesir'de yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde, ilçelerdeki okullarda yapım, onarım ve iyileştirme çalışmaları sürerken donanım alt yapısı yenileme çalışmaları da gerçekleştiriliyor.
Müdür Yardımcısı Özcan Özen eşliğinde gerçekleşen ziyaretlerde Altıeylül Fen Lisesi ile Karesi Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi ve İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezinde devam eden çalışmaların son durumunu yerinde inceleyen Ali Tatlı yetkililerden bilgi aldı.
İyi bir eğitimin güçlü ve güvenli eğitim ortamlarında devam etmesinin önemini vurgulayan Tatlı, tüm ekiplerin sahada okullarımızda gerçekleşen hazırlıkları özveriyle takip ettiklerini; öğrencilerin yenilenen okullarında, depreme karşı daha güvenli, çevreci ve enerji dostu binalarda eğitim alma imkânına sahip olacaklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2022, 17:42

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER