Başkan Orkan Gönüllere Giriyor

Karesi Cumhur İttifakı Diyor

Başkan Orkan Gönüllere Giriyor

Seçim ziyaretlerini sürdüren Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Dinçer Orkan, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanıyor. Başkan Orkan, “Karesili hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı diyor” dedi.

Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Dinçer Orkan, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Hergün kent merkezi ve kırsal mahallelerde vatandaşlar bir araya gelmeye devam eden Başkan Orkan, coşkuyla karşılanıyor. Vatandaşların desteğini alan Başkan Orkan, Sivil Toplum Örgütlerini de ziyaret ediyor.
Güne Çölyakla Yaşam Derneği’ni ziyaretle başlayan Başkan Orkan’a AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka’da eşlik etti. Dernek Başkanı Suna Dadan ve yönetimiyle buluşan Başkan Orkan, dernek üyelerini dinledi. Orkan, misafirperverliklerinden ötürü dernek üyelerine teşekkür etti.
İŞADAMLARIYLA BULUŞTU
Başkan Orkan daha sonra Balıkesir iş dünyasıyla bir araya geldi. Başkan Orkan ilk ziyaretini AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey ve AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka ile birlikte Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği’ni (BAGİAD)’a yaptı. BAGİAD Başkanı Murat Kurşun ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Orkan, iş dünyasının taleplerini dinledi, yatırımları hakkında bilgiler aldı.
Orkan daha sonra Canbey ve Aka ile birlikte Balıkesir Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Nazmi Yarış ve yönetimiyle buluştu. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Orkan işadamlarına desteklerinden ötürü teşekkür etti.
KIRSALDA ORKAN COŞKUSU
Başkan Orkan, ziyaretlerine akşamda devam etti. İlk olarak Ortaca ve ardından Kavaklı Mahallelerini ziyaret eden Karesi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Dinçer Orkan’a AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka, MHP Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem, ile belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. 
Kırsal mahallelerde coşkuyla karşılanan Başkan Orkan, “Ne güzel şey, gönüllere girebilmek, gönüllerde yer edinebilmek.Bizim Ortaca’lı ve Kavaklı hemşehrilerimizle gönül birliğimiz hep daim. Bugün de bir kez daha samimi teveccühlerini gördük. Coşkuyla, heyecanla, azimle, kararlılıkla. En önemlisi hemşehrilerimizin bu desteğiyle inandığımız yolda yürüyoruz biz! Karesili hemşehrilemizi Cumhur İttifakı diyor” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2024, 14:42

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER