İsmail Özkan ödüle doymuyor

Balıkesir'in gururu olan sanatçımız İsmail Özkan düzenlenen yarışmada en iyi radyo programı ödülünü alması Balıkesir'de büyük memnunlukla karşılandı.

İsmail Özkan ödüle doymuyor

MÜZDAK 2022 EN İYİ RADYO PROGRAMI ÖDÜLÜ”Sanatın İncileri” İSMAİL ÖZKAN 

TRT NAĞME ‘de Yapımcılığını yapan kendisinin hazırlayıp sunduğu  “Sanatın İncileri “  MÜZDAK ‘dan tarafından ödüle layık görüldü.

TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı ve Yapımcısı İsmail Özkan başarılarına bir yenisini ekledi.

 MAGAZİN GAZETECİLERİ DERNEĞİ MGD'de ise sanatçımız “Yılın En İyi Müzik Eğlence Programı Ödülü TRTMÜZİK de Alaturka Akşamlar programıyla almıştı…

İstanbul Türk Müziği Dernek ve Vakıfları Dayanışma Konseyi (MÜZDAK), iki yıllık pandemi arasından sonra ‘İstanbul Türk Müziği Festivali’ni 29’uncu kez İstanbullularla buluşturmaya devam ediyor. Festival 01-30 Aralık 2022 tarihleri arasında, Gebze-Avcılar arasındaki yer alan birçok kültür merkezinde gerçekleşecek.İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musıkisi Devlet Konservatuarı öğretim üyesi Dr. Göktan Ay başkanlığında düzenlenen festivalde, TRT’nin, müzik dernekleri, vakıfları, belediyeler ve özel koroların sanatçılarının yanı sıra, serbest sanatçılar da sahne alacak.

Festival sırasında ayrıca MÜZDAK’ın geleneksel hale gelen ‘2022 Türk Müziği Ödülleri’ de sahiplerini bulacak. 10 Aralık’ta Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek törende

 ‘En İyi Yayın’ ödülü ‘Darü’l Elhan Halk’ eserleriyle Salih Turhan ve Doç. Dr. Ahmet Fevzi’ye, 

‘Türk Müziğine Hizmet (Şef)’ ödülü Kamil Özler’e, ‘

En İyi THM Solisti’ ödülü Senem Akdemir’e, ‘

En İyi Radyo Programı’ ödülü ‘Sanatın İncileri’ ile İsmail Özkan’a, ‘

En İyi TV Programı’ ödülü ‘Radyo Günleri

’ ile ibrahim Suat Erbay’a ve Çiğdem Yarkın ‘a, 

‘Türk Müziğine Hizmet ve Onur Ödülü’ ise Güzin Değişmez’e takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2022, 17:05

Körfezde Haber®

YORUM EKLE
banner144
SIRADAKİ HABER