CANBEY’DEN MECLİSE “BALIKESİR KOLONYASI” İKRAMI

CANBEY’DEN MECLİSE “BALIKESİR KOLONYASI” İKRAMI

CANBEY’DEN MECLİSE “BALIKESİR KOLONYASI” İKRAMI

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım" diyerek, Meclis'te hem milletvekillerine hem de basın mensuplarına kolonya dağıttı.

 

AK Parti Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, seçim bölgesi Balıkesir'de üretilen kolonyaları, ilk olarak milletvekili odalarına dağıttı. Daha sonra Canbey, basın koridorundaki büroları gezerek, hem kolonya hediye etti, hem de basın mensuplarına birebir kolonya ikramında bulundu.

***

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım" diyerek, Meclis'te kolonya dağıttı. Canbey, seçim bölgesi Balıkesir'de üretilen kolonyaları, ilk olarak milletvekili odalarına dağıttı. Daha sonra Canbey, basın koridorundaki büroları gezerek gazetecilere kolonya verdi ve basın mensuplarına kolonya döktü.

Yaşanan sıkıntılı süreçte dezenfektan ve maske kullanımının yanında kolonya kullanımının da önemli olduğunu belirten Canbey, "Kolonya kullanalım ve koronadan korunalım” diyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde ülkemiz ve tüm dünya bu sıkıntıdan kurtulur ve normal günlerimize döneriz." diye konuştu.

KOLONYA KULLANALIM, KORONADAN KORUNALIM

Tüm dünyanın sıkıntılı günlerden geçtiği bir dönemde, coronadan korunmanın yollarından söz eden Canbey, “Temasa dikkat, sosyal mesafeye uyum ve temizlik” sık sık sağlık bakanımızın da vurguladığı konular. Biz de kolonyanın önemli olduğu ve dezenfektan görevi gördüğü böyle bir dönemde şehrimizde üretilen kolonyalardan milletvekillerimize ve basın çalışanlarımıza hediye ettik. ” ifadelerini kullandı.

BALIKESİR KOLONYASINI MASANIZDAN EKSİK ETMEYİN

Bir gazetecinin kolonyaların derecesini sorması üzerine Canbey, “Arkadaşlar kolonyalarımız ülkemizde üretilen en kaliteli kolonyalardan ve 80 derece merak etmeyin. Sık sık ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Balıkesir kolonya üretimi açısından ülkemizin önde gelen şehirlerinden bir tanesi, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesirimizde üretilen bu kolonyaları masanızdan eksik etmeyin” dedi.  

 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER