‘SÖZÜ VER, OYU KAP DEVRİ BİTTİ’

              AKIN: ‘SÖZÜ VER, OYU KAP DEVRİ BİTTİ’

‘SÖZÜ VER, OYU KAP DEVRİ BİTTİ’

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI AHMET AKIN:

-              DURSUNBEY’E VERİLEN SÖZLERİ TUTUN

-              ‘SÖZÜ VER, OYU KAP DEVRİ BİTTİ’

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, AK Parti’nin Balıkesir’de en çok oy aldığı Dursunbey’e verdiği sözleri tutmadığını, Dursunbeyliler’in hizmet ve yatırım almamaktan dolayı seslerini yükselterek iktidara duyurmaya çalıştıklarını söyledi. Ahmet Akın, “Sandık geliyor. Dursunbeyli hemşehrilerim, hesap günü, verilen sözlerin tutulmadığını ellerine vicdanlarına koyup değerlendirecek. İktidar çok iyi bilsin ki; hiçbir Dursunbeyli’nin oyu çantada keklik değil. Sözü ver oyu kap devri bitti!” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, iktidarın Balıkesir’de en çok oyu aldığı Dursunbey’e üvey evlat gibi davrandığını vurgulayarak, Dursunbeyliler’in verilen sözlerin tutulmasını beklediğini ifade etti. “Her fırsatta söylüyorum. Dursunbey’e verilen sözleri tutun diye iktidara sesleniyorum. Ama kulaklarının üstüne yatıyorlar” diyen Ahmet Akın, şöyle devam etti:

“Bir değil, iki değil, üç değil. Dursunbeyliler’e verilen yatırım, istihdam, iş ve hizmet sözlerinin tutulmadığını her fırsatta dile getiriyoruz. Dursunbeyli hemşehrilerim artık isyan ediyor. Hastanelerine doktor istiyor. Okullarına öğretmen, camilerine imam istiyor. İş ve istihdam istiyorlar. Tarım bitiyor, hayvancılık bitiyor. Esnaf kepenk kapatıyor. Gençler Dursunbey’i terk ediyor. Cennet memleketimiz Dursunbey, hemşehrilerim bunu hak etmiyor. Dursunbeyli hemşehrilerim hizmet bekliyor. Yol bekliyor, su bekliyor, doğalgaz bekliyor. Bütün bunların sözü verildi ama tutulmadı. Ne zaman tutulacak?

(Mustafa Terzioğlu)

Emre Terzioğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER